Park maszynowy

Posiadamy nowoczesne obrabiarki konwencjonalne i CNC umożliwiające realizację zleceń seryjnych jak i jednostkowych z zachowaniem najwyższej dokładności.

Wycinarka laserowa CNC

Wycinanie laserowe, cięcie laserem blach

Wycinarka laserowa oprócz wysokiej precyzji oraz dokładności, zapewnia gładką i czystą powierzchnię cięcia. Dzięki temu, w większości wycinanych elementów nie ma konieczności wykonywania obróbki wykańczającej a cały proces przebiega bardzo sprawnie.

Maksymalny wymiar arkusza wypalanej blachy to 1500 x 3000 mm przy grubościach materiałów:

Gilotyna

Nożyce gilotynowe pozwalają na długie i proste cięcie arkusza blachy.

Frezarka do stali

Oferujemy frezowanie konwencjonalne. Wykonujemy zarówno obróbkę zgrubną jak i kształtującą. Wykonujemy detale według dokumentacji technicznej Klienta.

Tokarka do stali

Toczenie konwencjonalne

Wykonamy dla Państwa toczenie konwencjonalne elementów o kształcie brył obrotowych (wałki, rury, tuleje). Przyjmujemy zlecenia seryjne jak i jednostkowe.

Spawarka laserowa

Spawanie laserowe polega na stapianiu obszaru styku łączonych elementów za pomocą wiązki światła o bardzo dużej energii i gęstości. Dzięki regulowanej mocy lasera oraz utrzymaniu stałych zadanych parametrów spawanie laserowe zapewnia wyjątkową wydajność, powtarzalność a także możliwość łączenia materiały różnego rodzaju, grubości i kształtu. To również bezpieczeństwo stosowania na powierzchniach delikatnych. Spawy są mało widoczne i trwałe a odkształcenia złączy są znikome. Po zakończeniu procesu spawania nie jest wymagana żadna obróbka mechaniczna.

Spawarki MIG, TIG, MMA

Oferujemy usługi spawalnicze, bieżące naprawy urządzeń, maszyn, konstrukcji i innych, wykonanych ze stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, kwasoodpornych, czarnych a także aluminium i jego stopów.

Gwintownica elektryczno – mechaniczna

Gwintowanie otworów (gwintowanie wewnętrzne) oraz gwintowanie prętów (gwintowanie zewnętrzne).

Wiercenie otworów

Wykonujemy usługi wiercenia na wylot jak i nieprzelotowego. Możliwe jest również powiększenie średnicy istniejących dziur w materiale lub ich zgłębienie. Jesteśmy w stanie wywiercić otwory o średnicy do 50 mm

Prasy mimośrodowe o nacisku do 60 ton

Wykonujemy zlecenia wytłaczania różnego rodzaju elementów (np. blaszek, zaczepów itp.) na indywidualne zamówienie klienta. Zapewniamy wysoką powtarzalność i dokładność każdego z wykonywanych przez nas detali.

Elektrodrążarka drutowa

Wycinarki drutowe wykorzystywane są do pracy na materiałach trudno skrawalnych, bardzo twardych, takich jak na przykład stal. Charakteryzują się szybkością pracy oraz dokładnością i precyzją. Wyprodukowane w ten sposób elementy odznaczają się niską chropowatością powierzchni. Elektrodrążarka pozwala obrabiać elementy nie nadające się do obrabiania za pomocą obróbki skrawaniem (ze względu na choćby twardość obrabianego materiału).